English EN Indonesian ID
English EN Indonesian ID

Pokud hledáte rychlý způsob, jak zvýšit své tržby, měli byste zkusit použít platební systém MiniCash. Tato služba umožňuje prodejcům provádět platby na splátky a půjčky pro nezaměstnané a dlužníky zvyšuje průměrnou hodnotu objednávky. Systému MiniCash navíc důvěřuje mnoho podniků a funguje již více než deset let. Pro více informací byste se měli podívat na naši úplnou recenzi MiniCash. Tato služba je velmi pohodlná a budete rádi, že jste ji udělali, až ji vyzkoušíte.

půjčky

Typický kompenzační plán kombinuje investici do AdPacku s maticovým cyklovačem 4×1. To znamená, že člověk může vydělat až dvanáct procent ROI z každého nákupu, pokud je ochoten přijímat provize affiliate partnerů. Existují tři investiční plány, které platí až 2 % denně. Přidruženým společnostem je vyplácena 5% provize na základě přidružených fondů, které investují. Jeden z těchto plánů vyplácí dvanáct procent ROI, zatímco další dva vyplácejí denní návratnost 2 %. Jiný plán platí 5% provizi za doporučení za každý nákup uskutečněný prostřednictvím odkazu za doporučení.

Mogo nabízí další produkt s názvem Mogo Mini. Mogo Mini je k dispozici za měsíční servisní poplatek. Mini je pohodlný způsob, jak získat peníze, když je nejvíce potřebujete. Poskytuje financování elektronickým převodem pro zákazníky, kteří nechtějí trávit hodiny jednáním s bankou. Výhody této služby jsou četné a doufáme, že shledáte, že je vhodná pro vaše finance. Mogo Mini může být skvělým doplňkem vašeho úvěrového nebo úvěrového plánu.

Need help ?